Inšpirácie a krédo

Čo nás inšpiruje? 

V e-shope ObuvTopky.sk aj v kamenných predajniach Vám ponúkame široký výber produktov, ktoré spĺňajú naše podmienky troch K: Krása, Kvalita, Komfort. Inšpiruje nás Taliansko, kolíska módy a dizajnu. Inšpiruje nás Nemecko, záruka štandardnej kvality a nových technológií. Inšpiruje nás Poľsko promtným inovovaním moderných trendov do dizajnovo krásnej a zároveň nositeľnej komfortnej podoby. 

Naše krédo pri výbere produktov

Naším krédom je spojiť 3 v jedno: krásny dizajn, kvalitu materiálov a komfortné nosenie. A to sú spomínané NAŠE 3K: Krása, Kvalita, Komfort. 

     Myslíme si, že škaredá topánka neexistuje. Existuje iba topánka, ktorá sa Vám páči, alebo ktorá sa Vám nepáči. Existuje iba topánka, ktorá sa Vám hodí, alebo sa Vám nehodí. Existuje iba topánka, ktorú chcete nosiť, alebo ktorú si neobujete. To isté platí aj o kabelkách a ďalších našich produktoch. Pre nás má každý kúsok svoje čaro. Každý kúsok si nájde svoju majiteľku, ktorá ho bude s láskou nosiť. Pretože keď tvoríme kolekciu na novú sezónu, myslíme na Vás, myslíme na to, komu sa budú topánky hodiť, ktorú z Vás očaria, myslíme na toho, koho budú nosiť, aby ho neboleli nohy. Predstavujeme si, aké budete šťastné a spokojné, že si obúvate pohodlie, krásu a kvalitu. Tým nás motivujete a dávate nám pozitívnu energiu do ďalšieho týždňa, ďalšieho mesiaca, do ďalšej sezóny. Niet pochýb, inšpirujete nás každou svojou návštevou u nás. 

Zdieľajte článok

Komentáre (0)

Žiadne komentáre