Spoločnosť Obuv Topky

Plníme Vaše sny o štýlových a pohodlných topánkach...

Zameriavame sa na maloobchodný predaj kvalitnej prevažne koženej obuvi, koženej galantérie, kabeliek a pančuchového tovaru i módnych doplnkov. Zakladáme si na troch princípoch – 3K:

  • Krásny dizajn
  • Kvalita materiálov
  • Komfortné nosenie

"Pretože milujeme topánky"

História

Predajňa Obuv Topky Bardejov

Obuv Topky sa zaoberá obchodnou činnosťou od roku 1998, má rodinný charakter, je malá, ale stabilná. Pre Bardejovčanov a blízke okolie je firma obuvTopky značkou kvalitnej obuvi.

Predajňa MoiMondo v Bratislave

Od roku 2018 začala spoločnosť pôsobiť v Bratislave s predajňou otvorenou v obchodnom centre Vajnoria.

Portfólio

Naše portfólio produktov zahŕňa dámsku a pánsku obuv, dámske a pánske kabely, koženú i nekoženú galantériu vrátane opaskov a peňaženiek a módne doplnky, ako sú šatky, šály, pančuchy, podkolienky, ponožky.

Dámska obuv

Dámska obuv – lodičky, tenisky, poltopánky, mokasíny, baleríny, vychádzková alebo spoločenská dámska obuv, jesenná a zimná obuv – kotníky, alebo členková obuv, čižmy a letná obuv – sandále, vsuvky.

Pánska obuv

Pánska obuv – spoločenské topánky, vychádzková celoročná pánska obuv – tenisky, mokasíny, poltopánky, jesenná a zimná obuv – členková obuv, čižmy a letná pánska obuv - sandále, vsuvky.

Kožená galantéria

Kožená galantéria i nekožená – dámske kabely, pánske kabely, dámske a pánske opasky, dámske a pánske peňaženky, dámske a pánske rukavice, dámske a pánske šatky a šály.

Pančuchový tovar 

Pančuchový tovar – dámske pančuchové nohavičky, dámske ponožky, členkové ponožky, dámske podkolienky, nadkolienky, pánske oblekové ponožky, športové, členkové.

Ošetrovanie obuvi  

Doplnkový tovar – ošetrujúce krémy na kožu a obuv rôznych materiálov, impregnačné spreje, čistiace peny a prípravky na obuv.