Zoznam produktov podľa značky Tamaris

Tamaris - vždy trendová. Tamaris je značka pre ženy, ktoré majú výrazný postoj obuví, ktorá je dobrá, pohodlná a cenovo dostupná.

História

Tamaris je nemeckou silnou holdingovou spoločnosťou Wortmann Group Detmold, do ktorej patria aj iné osoby, ktoré nemajú známku jako s.Oliver, Marco Tozzi, Caprice a Jana.

Roku 1967 Horst Wortmann založil v nemeckom Detmoldu Wortmann KG. Spoločnosť sa zameriava na rôzne časové intervaly a iné časové značky. V roku 1987 začal pôsobiť i na rakúskom trhu.

V súčasnej dobe je jedna z najväčších výrobcov obuvi v Europe. Sledovanie módnych trendov a kvalitných výrobkov, ktoré uspokojujú práve predajcov, ale i zákazníci vo viac ako päťdesiatich krajinách, vrátane Slovenskej republiky. 

Samotná značka Tamaris hľadala v roku 2002 odpoveď na dva hlavné požiadavky zákazníkov: vysoká kvalita a rozumná cena. Rok 2005 bol za označený vďaka otvoreniu predajného v Berlíne.

Charakteristika

Kampaň, hlásenie kvalitných materiálov, vhodný návrh, získanie nejedno ocenenia vďaka svojej jednoduchosti a grafické čistote - topánka vyfotená z vonkajšej strany a bočnej strany na bielom pozadí. Mania sa podľa aktuálnych kolekcií a jednotlivých krajín, ale samotný koncept už niekoľko rokov svedčí o úspešnosti celej kampane.

Tamaris v súčasnosti reprezentuje jednu z najrýchlejšie rastúcich topánkových značiek s ponukou dámskeho tovaru v Európe.

Kolekcie

Pod značkou Tamaris sa skrývajú tri rôzne rady. Obuv do každodenného života, obuv pre voľný čas, ale taktiež pre spoločenské a iné výnimočné príležitosti. Základná kolekcia obsahuje pohodlné kožené a klasické jednoduché topánky, ktoré skvele doplňujú každodennú pracovnú výstroj úspešných žien.

Kolekcia nazvaná Trend je návrhová mladistvá a módna zbierka, ktorá ide vždy s aktuálnymi trendmi. Vaše aktívne topánky, pre trávenie voľného času, potom, čo máte radi, sú aktívne, ktoré identifikujú nízke podpätky a pružnú stielku.

Technológie

K obuvi Tamaris neodmysliteľne patrí aj ich najvýznamnejší patent, ktorý je skrytý v značnej miere ich podpätkov. AntiShokk je technológia spojovacích vzduchových komôr spolu s stredovými stabilizátormi, ktoré zmierňujú dopady a tvrdosť každého kroku až o 50 percent a týmto doprajú úľavu zaťažovaným kĺbom a chrbtici. Za zmienku stojí aj patent Touch It. Vnútorná obuv je určená na pamäťovú penu, ktorá sa prispôsobí tvaru chodidla.

Ocenenia

Rok 2011 bol pre značku Tamaris úspešný, mimo iné, vďaka umiestneniu v renomovanej štúdii značiek BEST BRANDS, kde sa jej podarilo obsadiť jednu z víťazných pozícii. Medzi 12000 svetovými značkami získala tretie miesto v kategórii „najlepšie rastúca značka“, kde ju porazili iba technologický velikáni ako Apple a LG.

Tamaris je jediná obuvnícka značka, ktorá sa nachádza v prvej desiatke a toto ocenenie iba dokazuje fakt, že Tamaris je úspešná značka, ktorá prispieva k dobrému menu celej spoločnosti. Toto je taktiež dôkazom, že dobré a pohodlné topánky môžu byť trendové, štýlové a za rozumnú cenu.